Kommentaarid puuduvad

Selgusid HEAD Padel Open’i võitjad

Eesti Padeli Liidu poolt korraldatava Eesti Padelituuri esimese hooaja viimane turniir HEAD Padel Tour uusi turniirivõitjaid seekord ei toonud. Meespaarismängu põnevas finaalmängus kordus aasta esimese etapi finaal, kus kohtusid Armand Levandi & Siim Tuus paari Philip Verzun & Sten Lumega. Seekord võitsid samuti Levandi & Tuus, kes skooriga 7-5 6-4 tulid turniirivõitjaks. Meespaarismängu põnevaim ja tasavägisem lahing toimus hoopis esimeses poolfinaalis, kus Verzun & Lume alistasid peale ligi kahetunnist mängu Henrik Raagi ja Marek Marksoo tulemusega 7-5 3-6 7-6 (kiire lõppmäng 7-3).

Naispaarismängus võitsid oma kolmanda tiitli koos mängides Liina Suurvarik ja Piret Ilves, kes tulemusega 6-3 6-3 alistasid teistkordselt sel turniiril duo Diana Legušs ja Kairi Rätsepp. Kolmanda koha saavutasid Kadi Ilves ja Birgit Plank, kes kolmes setis alistasid turniiri teise paigutuse Annely Laur’i ja Mariann Pihlapi.

Turniiri kõiki tulemusi saab näha SIIT.

Eesti Padeli Liit tänab kõiki Eesti Padelituuri esimesel hooajal osalenud mängijaid, pealtvaatajaid ning sponsoreid. Jääme põnevusega ootama turniirisarja uut hooaega!