Kommentaarid puuduvad

Sportland Padel Cup harrastajate turniir tõi padelisõbrad võistlema

Eelmisel nädalavahetusel toimunud esimesel harrastajate turniiril Sportland Padel Cup’il võistlesid mängijad kolmes erinevas mänguklassis. Kui mitmed mängijad olid eelnevatel Eesti Padelituuri turniiridel osa võttes mänginud kas mees- või naispaarismängu, siis seekord oli uueks mänguklassiks segapaarismäng. Väga tasavägisel alagrupiturniiril olid võidukad Diana Legušs ja Tauri Talu, kelle kõige raskem mäng skooriliselt, seisuga 1-6 7-6(2) 10-5, oli hiljem kolmanda koha teeninud Marko Kalve ja Jelena Kalve vastu. Naispaarismängu tiitli teenisid õdede duo Rosanna ja Vreni Veskimägi võites finaalmängus Liisa Printsi ja Liina Koppelmanni tulemusega 6-2 6-0.

Meespaarismängus, kus osales kõige rohkem mängijaid, olid võidukad peale tihedat ja pikka alagrupiturniiri Meelis Prett ja Tauri Talu, kes tagasivaates võitsid päeva esimeses mängus “finaalmängu” paari Armin Kõomägi ja Priit Saviste vastu tulemusega 6-1 5-7 10-6. Armin ja Priit saavutasidki turniiri lõppedes siis teise koha ning kolmandaks mängisid end samuti ilusat padelimängu näidates Erko Karing (pildil) ja Jaanus Kosemaa.

Suur aitäh kõigile osalejatele ning meie turniiri peasponsorile Sportlandile, kes pakub kvaliteetsemaid padelitooteid Eestis!

Rohkem pilte üritusest vaata SIIT!


Kirjuta kommentaar