Kommentaarid puuduvad

Eagle Vision Padel Openil favoriidid ei vääratanud

Möödunud nädalavahetusel peeti Rocca al Mare Padelikeskuses selle aasta esimene Estonian Padel Tour sarja turniir. Nagu tavaks mängiti ka seekord välja kõik kohad, et padelisõbrad saaksid võimalikult palju mänge ja kogemusi. Kui meeste tabelis oli paare 13, siis naispaarismängus tuli kohale paraku vaid kolm paari. Naised mängisid omavahel kaks korda läbi ning võitjatena tulid seekord välja Elisabeth Alla ja tema paariline Kadi Ilves. Teiseks tulid Elen Vaino ja Jelena Kalve ning kolmada koha viisid seekord koju lõunanaabrid Ilze Pavulane ja Linda Brokane.

Meespaarismängus olid taaskord võidukad Sten Lume ja Philip Verzun, kes ühtlasi on uuest nädalast ka Estonian Padel Tour’i edetabeli liidrid. Teel finaali alistati Jürgen Raag/Karl-Erik Pääro ning Rene Kuusing/Indrek kanter. Teisest tabelipoolest jõudsid finaali Henrik Raag ja Marek Marksoo, kes lülitasid poolfinaalis välja üllatajatest lõunanaabrid Alex Pavulans’i ja Pablo Zarraga, kes eelmisel päeval olid tihedas mängus paremad turniiril teisena asetatud paarist Tarmo Uustalu/Janno Toming. Finaalis olid esimesena asetatud Lume/Verzun kindlamad ning alistasid Raag/Marksoo 6/1 6/2.

Turniiri lõplikud tulemused on nähtavad Siin ning võistlustel tehtud pildid on nähtavad Siin.

Täname seekordset turniiri peasponsorit Eagle Vision’it ning turniiri fotograafi Britta-Liisa Ait.
Järgmiseks Estonian Padel Tour sarja turniiriks on Eesti Meistrivõistlused (02.03-03.03), kus mõõtu võtavad Eesti parimad padelistid.

Padeliväljakul näeme!

 

 

Kirjuta kommentaar