Kommentaarid puuduvad

Estonian Padel Touri kolmas hooaeg on alanud

Möödunud nädalavahetusel toimus Rocca al Mare Padelikeskuses alanud hooaja esimene Estonian Padel Tour sarja etapp. Kokku osales turniiril ligi 40 mängijat nii Eestist, Lätist kui ka padeli suurriigist, Hispaaniast. Esimesel võistluspäeval selgitati naiste võitjad ning meeste poolfinalistid ja lohutusturniiri võitjad.

Naiste arvestuses osales turniiril 4 paari ning võitjad selgitati läbi alagrupiturniiri. Turniiri võit läks sel korral lõunanaabritele, Anete Zabere ja Alise Vaidere näitasid head taset ning ei loovutanud vastastele turniiri jooksul ühtegi setti. Teisele kohale, kahe võiduga jõudsid Padeliakadeemia treenerid Elisabeth Alla ja Gendra Raag, kes alistasid Elen Vaino ja Jelena Kalve  tasavägises mängus seisuga 1/6 6/4 7/6(2) ning padeliakadeemia kasvandikud Emily Hang’i ja Rosanna Veskimägi seisuga 6/3 6/1. Kolmandaks jäid sel korral Elen Vaino ja Jelena Kalve ning neljanda kohaga pidid leppima noormängijad Hang ja Veskimägi.

Meeste arvestuses oli konkurents tihedam ja esindatud olid ka kaks välispaari, kes paraku kumbki esimesest ringist kaugemale ei jõudnud. Sellegipoolest oli mõlemal päeval palju huvitavaid mänge ja üllatuslikke lõpplahendusi. Nagu asetuste järgi võinuks oodata, siis poolfinaalidesse jõudsid neli asetatud paari. Esimeses poolfinaalis alistasid Auris Mikk ja Hendrik Lutter pingelises lahingus esimesena asetatud paari Henrik Raag/Rene Kuusing seisuga 4/6 7/6(10) 6/4. Sealjuures oli vastastel kasutada ka üks matšpall.

Teises poolfinaalis alistasid kolmandana asetatud Raido Rätsep/Kurmo Annus teisena asetatud paari Tarmo Uustalu/Sten Lume seisuga 6/4 7/6(8), kusjuures vastastel oli kasutada settpall, et viia mäng otsustavasse setti.

Kaasahaaravas finaalis said viimase sõna nooremad Auris Mikk/Hendrik Lutter alistades vastased seisuga 6/4 6/4.

Turniiri lõpptulemusi näed siit

Eesti Padeli Liit edastab oma õnnitlused võitjatele ja ootab juba huviga järgmist turniiri, mis toimub 30.11-01.12.

Kirjuta kommentaar