Kommentaarid puuduvad

Euronics Padel Open tõi Eesti Padelituuri turniirisarja uued võitjad

Eelmisel nädalavahetusel toimunud Eesti Padelituuri selle hooaja teine etapp Euronics Padel Open pakkus mitmeid suurepäraseid lahinguid nii mees- kui naispaarismängudes. Naispaarismängus pakkusid seekord konkursi Eesti naismängijatele lätlannade paar Anete Zabere & Alise Vaidere, kelle tase jäi seekord teistele püüdmatuks ning esimest korda läks Eesti Padelituuril naispaarismängus võit Eestist väljapoole. Lätlannad võitsid finaalis Piret Ilvest ja Liina Suurvarikut tulemusega 6-4 6-1. Kolmanda koha teenisid turniiril Mariann Pihlap ja Elisabeth Alla, kes kohamängus alistasid 6-1 6-1 paari Birgit Plank & Kadi Ilves.
Meespaarismängus olid kohal peaaegu kõik Eesti padelitipud ning seda täheldasid ka mänguskoorid. Nii poolfinaalides, kolmanda koha mängus, kui ka finaalis otsustati mängu tulemus otsustavas setis. Finaalmängus tulid võitjateks Sten Lume ja Philip Verzun võites esimesena paigutatud paari Siim Tuus & Armand Levandi tulemusega 4-6 6-2 6-4. Ühtlasi sai lõpu Philip Verzuni “finaalineedus”, sest peale viite (!) teise koha medalit õnnestus seekord tal teenitult koju viia võidutrofee. Sten Lumele oli see Eesti Padelituuril teine turniirivõit. Euronics Padel Open’i kolmanda koha mäng kujunes samuti väga põnevaks. Tulemusega 6-7(5) 7-6(6) 6-2 võitsid Tarmo Uustalu & Vegerd Veskimägi paari Marek Marksoo & Henrik Raag.
Euronics Padel Open’i lõplikud tulemused on leitavad SIIT ning turniiri pildid SIIT. Samuti on järelevaadatav finaalmäng koos Raido Rätsepa live kommentaaridega Rocca al Mare Padelikeskuse Facebook’i lehel või klikkides SIIN.

Suured tänud kõigile osavõtjatele ning meie seekordsele peasponsorile Euronicsile! Kohtumiseni järgmisel Eesti Padelituuri etapil 26.-27. jaanuaril.