Kommentaarid puuduvad

Klick Padel Open tõi kokku Eesti padeliparemiku

Möödunud nädalavahetusel peeti Rocca al Mare Padelikeskuses järjekordne Estonian Padel Tour sarja turniir, kus osalesid Eesti parimad padelimängijad. Turniiri tegi eriliseks see, et meeste edetabeli järgi oli top10 mängijate hulgast kohal lausa 9 esimest padelisti! Sellist ühtlast taset pole turniiridesarja ajaloos varem nähtud. Hea meel oli ka selle üle, et naiste turniiril võtsid osa ka Eesti Padeliakadeemia kasvandikud Rosanna Veskimägi ja Emily Hang, kes juba tasapisi hakkavad vanematele kandadele astuma.

Erakordselt tasavägise meeste turniiri võitjateks tulid sel korral esimesena asetatud paar Siim Tuus/Armand Levandi, kes on Estonian Padel Touri sarjadel alati väga suured favoriidid olnud. Turniiri taset näitab juba asjaolu, et võitjatel läks veerandfinaalis Hendrik Lutteri ja Auris Mikk’u vastu vaja otsustavat setti. Poolfinaalidesse jõudsid veel Sten Lume/Vegerd Veskimägi, Henrik Raag/Rene Kuusing ning Philip Verzun/Marek Marksoo. Esimeses poolfinaalis alistas hilisem võitjapaar paari Sten Lume/Vegerd Veskimägi põnevas kohtumises seisuga 6/3 7/6(4). Teises poolfinaalis läks hilisematel finalistidel Philip Verzunil ja Marek Marksool tarvis otsustavat setti, võites lõpuks paari Henrik Raag/Rene Kuusing seisuga 4/6 6/2 6/4. Finaali jõudsid seega turniiril esimesena ja teisena asetatud paarid. Võitjatena väljusid sellest duellist esimesena asetatud paar Siim Tuus/Armand Levandi seisuga 7/6(4) 6/3.

Naispaarismängus oli kohale tulnud 6 paari ning turniiri alustati alagrupimängudega. Alagrupi võitjateks osutusid kõrgemalt asetatud paarid Elisabeth Alla/Mariann Pihlap ning Diana Legusš/Kairi Rätsepp. Poolfinaalidesse said ka alagrupis teiseks jäänud paarid Elen Vaino/Jelena Kalve ning Gendra Raag/Anette Toming. Finaalidesse jõudsid võib-olla mõnevõrra oodatult esimestena asetatud paarid Elisabeth Alla/Mariann Pihlap ning Diana Legusš/Kairi Rätsepp. Alla/Pihlap alistasid poolfinaalis hilisemalt kolmandaks jäänud paari Elen Vaino/Jelena Kalve seisuga 6/4 6/3. Legusš/Rätsepp said jagu paarist Gendra Raag/Anette Toming seisuga 6/1 6/2. Kõigi padelisõprade rõõmuks oli meil eile võimalik näha tõeliselt finaaliväärilist mängu, kus võitja selgus kolmes setis. Võitjateks osutusid paar Elisabeth Alla/Mariann Pihlap seisuga 6/4 3/6 7/5. See on ühtlasi paarile ka esimene ühine turniirivõit!

Turniiri tulemuste vaatamiseks vajuta Siia.

Eesti Padeli Liit tänab seekordset turniiri nimisponsorit Klick’i ning jääme ootama järgmist turniiri, milleks on segapaarismängu Eesti meistrivõistlused. Turniir leiab aset 6. aprillil Rocca al Mare padelikeskuses.

 

Kirjuta kommentaar