1

Nädalavahetusel pandi punkt Estonian Padel Tour teisele hooajale

11. Mail toimus padelikeskuses selle hooaja viimane etapp, kus osales lisaks Eesti paremikule ka Soome ühed paremad naispadelistid. Kuna hooaeg on olnud pikk ja väsitav, siis viimasele etapile oli registreerujaid paraku varasemast pisut vähem, aga see ei vähenda võidu väärtust.

Meespaarismängus oli meeskondi 10 ning neist viimase nelja parema hulka jõudsid Siim Tuus/ Rene Kuusing, Heimar Kalpus/Ainar Laube, Kurmo Annus/Raido Rätsep ning Philip Verzun/Hendrik Lutter. Esimeses poolfinaalis alistasid esimesena astetud Tuus/Kuusing vastased Kalpus/Laube seisuga 7/5 6/2. Teises poolfinaalis alistasid  Verzun/Lutter vastased Annus/Rätsep seisuga 6/1 7/6(5). See tähendas, et finaali jõudsid kaks esimesena asetatud paari. Finaalmäng oli põnev ja tasavägine, aga sel korral jäid peale esimesena asetatud Siim Tuus/Rene Kuusing. Ühtlasi on tegu Rene Kuusingu esimese etapivõiduga.

Naispaarismängus oli meeskondi küll ainult kolm, aga see ei tähendanud, et turniir poleks olnud põnev. Mängiti kõikide vastastega kaks korda läbi ning mängu otsustamiseks läks mitmel korral tarvis otsustavat kiiret lõppmängu. Sel korral läks turniirivõit põhjanaabritele Soomest. Kati Saariniemi ja Anu Kentala suutsid näidata kindlat mängu ning ka kõige tasavägisemad mängud enda kasuks pöörata. Teiseks jäid Elisabeth Alla/Mariann Pihlap ning kolmanda kohaga pidid leppima Elen Vaino ja Jelena Kalve.

Turniiri tulemused on nähtavad Siin

Eesti Padeli Liit tänab kõiki osalejaid ja õnnitleb võitjaid! Kohtumiseni juba järgmisel hooajal!

Kommentaarid

  1. Vasta
    Eesti Padeli Liit kirjutas

    Test

Kirjuta kommentaar