Kommentaarid puuduvad

Nädalavahetusel selgusid esimesed veteranidest Eesti meistrid

Möödunud laupäeval peeti Rocca al Mare padelikeskuses esmakordselt veteranide meistrivõistlused. Sel korral olid võistlustules mehed vanuses 40+. Turniirile registreerus 13 paari ning päeva jooksul peeti 26 mängu.

Poolfinaalidesse jõudsid neljast asetatud paarist kolm. Päeva ühes põnevamas lahingus pidi kolmandana asetatud paar Janno Toming/Gert Gerretz tunnistama vastaste Toomas Liiva/Marko Kalve paremust seisuga 6/4 7/6(6). Poolfinaalides läksid omavahel kokku seega turniiri esimene asetus Philip Verzun/Tarmo Uustalu ja Toomas Liiva/Marko Kalve ning teises poolfinaalis olid vastamisi teisena asetatud paar Raido Rätsep/Kurmo Annus ning neljandana asetatud Andrus Sammelselg/Tauri Talu. Kui esimeses poolfinaali oli võit küllaltki veenev 6/3 6/2 Verzun/Uustalu kasuks, siis teises poolfinaalis läks paaril Rätsep/Annus võiduks vaja kolmandat setti. Mängu lõppseis jäi 4/6 6/3 6/2 Rätsep/Annus kasuks.

Päeva kõige tähtsamas mängus läksid seega vastamisi turniiri esimene ja teine asetus. Kui mäng algas küllaltki võrdselt ning esimese seti lõpuni oli võitjat raske ennustada, siis teises setis said Verzun/Uustalu oma mängu käima ning ei jätnud vastastele palju sõnaõigust. Lõppseisuks jäi 6/4 6/0 ning Eesti meistriteks tulid Philip Verzun/Tarmo Uustalu.

Lõpptulemused on nähtaval siin

Eesti Padeli Liit soovib tänada Rocca al Mare Padelikeskust, Bottega Verde’t ning turniiril osalenud mängijaid.

 

Kirjuta kommentaar