Kommentaarid puuduvad

Segapaarismängu meistrivõistlused pakkusid palju põnevaid lahinguid ja üllatavaid lõpptulemusi

Nädalavahetusel peeti Rocca al Mare padelikeskuses järjekordsed meistrivõistlused, seekord segapaarismängus. Turniirile registreerus 17 paari, mis tähendas, et võitmiseks oli tarvis võita 4 kohtumist. Nagu arvata võis, oli võimalik päeva jooksul näha väga palju tasavägiseid mänge, kusjuures põhitabeli mängudes oli 11 korda tarvis kiiret lõppmängu.

Esimene suurem üllatus juhtus veerandfinaalis, kui esimesena asetatud paar langes konkurentsist välja, Sten Lume ja Diana Legušs pidid tunnistama paari Kurmo Annus/Liina Suurvarik 6:3 6:4 paremust. Seega jõudsid poolfinaalidesse turniiri teine, kolmas, neljas ning seitsmes asetus. Ülemises poolfinaalis jätkasid oma võitude seeriat Annus/Suurvarik, lülitades välja paari Hendrik Lutter/Piret Ilves seisuga 1/6 6/2 10-8. Tabeli alumises pooles läks teisena asetatud paaril Rene Kuusing/Mariann Pihlap’il vaja Raido Rätsepa ja Kadi Ilvese vastu otsustavat setti, kusjuures päästeti ka üks matšpall teise seti kiires lõppmängus. Kuusing/Pihlap jõudsid finaali läbi väga raskete võitude, kõikide mängude lõpptulemused selgusid alles otsustavas setis.

Seega finaalis kohtusid omavahel Annus/Suurvarik ning Kuusing/Pihlap, võitjatena lahkusid väljakult Kurmo Annus ja Liina Suurvarik, alistades vastased seisuga 6/2 6/4.

Turniiri lõpptulemused on nähtavad SIIN

Eesti Padeli Liit tänab kõiki osalejaid ning ootame kõiki padeliste hooaja viimasele turniirile 11-12. mai.

Kirjuta kommentaar