Kommentaarid puuduvad

Veebruari Sportland harrastajate turniir tõi kohale rekordarv mängijaid

Möödunud laupäeval toimus Sportland Harrastajate Liiga 6. turniir ehk Sportland Liiga on kestnud juba pool aastat. Eriline oli see turniir ka selle poolest, et osalejaid oli lausa 42. Kohal oli täiskomplekt (16 paari) meespaare ja 5 naispaari. Sportland Liiga teeb omapäraseks ja ka üheks raskemaks padeli turniiriks see, et kõik mängijad saavad palju mänge ning terve turniir mängitakse ära ühe päevaga, seega väljakul ollakse hommikust õhtuni välja.

Naispaarismängu turniiril mängiti vaid alagrupi mängud, kuid naised võtsid mängudest kõik, mis võtta sai ning olid väga pikad ning tasavägised mängud. Turniiri võitsid lõpuks Gendra Raag ja Anette Toming, kes võitsid kõik alagrupi mängud. Teise koha said Silvia Käsk ja padeliakadeemia kasvandik Emily Hang ning kolmanda koha võitlesid endale välja Külliki Kristianson ja Berit Sal-Saller. Naiste alagrupi tabelit saate näha SIIT.

Meespaarismängu turniiril mängiti alagrupi mängud ning play-off ehk meestel oli samuti pikk ja raske päev. Seekord võitsid turniiri tennisepoisid Ivar-Taaniel Sepp ja Christofer Susi, kes seisuga 4/6 6/0 10/5 võitsid Armin Kõomäge ja Kristppher Karmat. Kolmanda koha said Ingvar Pruul ja Kalev Pruul, kes võitsid seisuga 6/1 0/6 10/6 Tauri Talu ja Rauno Tieselit. Tabeleid saab näha SIIT.

Värsket edetabelit saate näha SIIT.

Palju õnne kõikidele võitjatele ning aitäh kõikidele osalejatele! Järgmine Sportland Liiga turniir toimub 16.märtsil.

Kirjuta kommentaar