Kommentaarid puuduvad

Padelisõbrad naudivad Mallorca päikest ja Hispaania treenerite näpunäiteid

Eesti padelimängijad viibivad hetkel Rocca al Mare Padelikeskuse poolt korraldatavas Eesti esimeses padelilaagris Hispaanias Mallorca saarel. Kaheksa päevane laager sisaldab treeninguid kaks korda päevas kahe hispaania treeneri ja Rocca al Mare Padelikeskuse juhataja ja treeneri Siim Tuusi juhendamisel.

“Kohalikud treenerid loovad palju lisandväärtust meie mängijatele, kuna on oma ala professionaalid ja kogenud padelitreenerid,” räägib Tuus ja lisab, “meie mängijad omandavad palju uusi teadmisi padeliväljakul ning samas pakub padelilaager unikaalse võimaluse mängida padelit välitingimustes, mis meil Eestis tänasel päeval veel puudub.”

Seitsme väliväljakuga Costa de Calvia padeliklubi, kus laagrilised treenivad, asub nelja minutilise jalutuskäigu kaugusel rannahotellist. Nädal Mallorcal ei piirdu ainult padeliga, vaid pakub osalistele puhkust rannaliival ja palju muud seltskondlikku tegevust. Näiteks matka kaunite vaadetega mägedesse, Palma linna külastuse, Rafa Nadal Akadeemia külastust ning mitmeid teisi ühiseid koosviibimisi.

Kirjuta kommentaar